ÇAĞRI

MERKEZİ

358 35 34

Geçmişten gelen iş tecrübesi ve deneyimli kadrosu ile siz müşterilerimize güvenli ve mutlu yaşam alanları oluşturan DOĞTAŞ YAPI Konut projelerini tasarlarken; yenilikçi mimari malzemeleri takip ederek ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima genç kalan tasarımlar üretmektedir.

 

Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla, yapı sektöründe müşterilerinin her türlü beklentisi ve ihtiyacını karşılarken, kusursuz projelerle mutlu yaşam alanları oluşurmaya devam etmektedir. Yeniliği tasarlayan, paylaşan, tartışan ve üreten, donanımlı kadrosuyla mutlu yaşam alanları oluşturur.

Vizyonumuz

DOĞTAŞ Yapı olarak, sürekli gelişen teknolojiyi yaptığı işle bütünleştiren, uzman personel ve çalışan bütün alt kadrosuyla, proje aşamasından bitirme aşamasına, çevrenin doğal yapısını bozmadan, estetik görüntüsüne uygun düşen çalışmalarını bundan önce olduğu gibi bundan sonra da zamanında bitirme ve teslim etme ilkesinden taviz vermeden devam etmektir. Herkesle açık iletişim kurmak, güvenilir olmak, adil olmak, hesap verebilen bir şirket olmak, her zaman her konuda açık olmak, halka açık bir şirket olmak, samimi ve dürüst olmak. Sinerji yaratak, paydaşlarla işbirliği yapmak, çalışanların hisse alabildiği bir firma olmak,

Misyonumuz

DOĞTAŞ Yapı ; inşaat sektörüne gönül vermiş, eğitimli uzman personel gücüyle yeni teknolojiler kullanarak işlerini zamanında kaliteli olarak bitirmeyi temel ilke olarak kabul etmiştir. İnşaat firmamız proje aşamasından, bitirme aşamasına kadar gerekli özeni ,kaliteyi ve üstün teknolojileri kullanarak sektörde saygıyı görmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Doğtaş Yapı 35 Yıldır Güvenle Hizmet Vermektedir.

ANASAYFA

KURUMSAL

PROJELERİMİZ

HABERLER

GALERİ

BİZE ULAŞIN

GMK Blv. Bakanlık Cd. Menderes Mh. Murat Bey Ap. 1/20 Mezitli MERSİN

GSM: 0530 549 50 30

Mail: info@dogtasyapi.com.tr

Tel: 0324 358 35 34

BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Tüm hakları saklıdır. © 2017 Mersin Doğtaş Yapı

Designed by CUKUROVA / FUBA